Ponuka športového vyžitia

Na 6 ha uzavretej ploche nášho trávnatého areálu je možnosť maximálneho rekreačného športového vyžitia: futbalové ihrisko, volejbalové ihrisko (trávnaté ), outdoor fitness ihrisko, vonkajší stolný tenis.Novinka od 1.7.2020 sa môžete tešiť na nové krásne multifunkčné ihrisko.
PP MTF ihrisko švp Kysak

V zimnom období ak sú dobré klimatické podmienky je areál výborným miestom pre výcvik bežeckého lyžovania.

Atraktívnou činnosťou pre milovníkov vodných športov je splavovanie Hornádu od Ružínskej priehrady po areál školy. Po cca 10 km splavu máte ideálnu plochu na “vylodenie,, na hranici areálu školy. Prírodná scenéria počas splavovania zanechá vo Vás nezabudnuteľné dojmy.Túto možnosť si realizujete v rámci svojich vlastných aktivít s vlastným vybavením.

Pre nadšencov turistiky a skalolezectva je od nášho zariadenia na 50 minút cesty turistickým krokom vzdialená Jánošíkova bašta – úžasná vyhliadka na prekrásnu prírodu. Neďaleká  jaskyňa je ďalším lákadlom pre nadšencov speleológie.

Pre doplnkové športové aktivity Vám ponúkame malú stolnotenisovú miestnosť, vnútorný stolný futbal.

Milovníci koní si môžu u nás vyskúšať jazdu na koni, prípadne si objednať hipoterapiu. Pre tých najmenších je možnosť tešiť sa z jazdy na poníkovi alebo zažiť jazdu na voze ťahanom koníkom.

multifunkčné ihrisko multifunkčné ihrisko[/caption]08.jpg” alt=”08″ width=”1018″ height=”460″ />